0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE X
Black Raspberry Chili

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega
Jäädes truuks Ace magusale joonele ja suurepärasele maitsele, pakub Ace X Black Raspberry Chili tõhustatud intensiivsust, mis annab sujuvale nikotiini vabastamisele suurema intensiivsuse. Seda sarja eelistab kogenud tarbija, kes otsib intensiivset, energiat andvat aistingut, mis käiks kaasas tema aktiivse elustiiliga.

Marjane ja vürtsikas vaarikamaitse
Küpsed mustad vaarikad kohtuvad mahlase marjase headusega, mida järk-järgult soojendab tšillipipra puudutus, luues harmoonilise, magusa ja ahvatleva kontrasti. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus
Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Cool Mint Low karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata teie asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tasakaalustatud kangus kogenud kasutajale
ACE X Black Raspberry Chili sobib kogenud kasutajale. Iga padjake sisaldab 8 mg nikotiini, üldine nikotiinisisaldus on 16 mg grammi kohta, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist..

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju 
ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni 
Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.


 

Sobib komplekti

×
×