0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE Low
Cool Mint

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega

Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. Sobib nii uuele kasutajale kui ka neile, kes eelistavad mahedamat nikotiinisisaldust.

Värskendav piparmündimaitse

Magus tasakaal piparmündist, mentoolist ja ergutavast jahedusest tagab tugevama ja pikaajalisema nikotiinilöögi. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Cool Mint Low karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata teie asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Väiksem kangus alustavale kasutajale

Väiksema tugevusega ACE Cool Mint Low on ideaalne alustavale kasutajale, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist. Iga nikotiinipadi sisaldab 3,9 mg nikotiini, kogu nikotiinisisaldusega 6 mg grammi kohta, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju

ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni

Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×