0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

SKYSMOKE küttekehad

SKYsmoke Alpha Evolution Roostevabast terasest 0.5 ohm kütteelement. Kütteelement on mõeldud suust kopsu (MTL) kui ka otse kopsu (DL) stiilis veipimiseks. Kütteelement annab edasi ülimalt puhast maitset ning toodab rohkelt auru! Komplekt sisaldab 5 x 0.5 ohm takistusega roostevabast terasest Alpha Evolution kütteelementi.NB! Kütteelement ei ole eelniisutatud! Esmasel kokkupuutel e-vedelikuga oodake vähemalt viis minutit, et küttekehasse imenduks piisavas koguses e-vedelikku!
SKYsmoke Alpha 0.5ohm DBVC vahetatav kütteelement (dual vertical bottom coil). Kütteelemendi kasutamiseks ühendage kütteelement aurusti jalusega ja veenduge, et see on korralikult fikseeritud. NB! Kütteelement ei ole eelniisutatud! Esmasel kokkupuutel e-vedelikuga oodake vähemalt viis minutit, et küttekehasse imenduks piisavas koguses e-vedelikku! 0.5ohm küttekeha on mõeldud veipijale, kes soovib auru otse kopsu tõmmata. 
Sobib ka Joyetech eGo ONE e-sigaretile.
BVC/BDC (duaal)kütteelementi saab kasutada ainult spetsiaalse CS-tüüpi (changeable system) klaasist või CLEAR-atomiseerijaga. BVC kütteelemendi kasutamiseks ühendage kütteelement glassomiseerija/clearomiseerija jalusega ja veenduge, et see on korralikult fikseeritud. NB! Kütteelement ei ole eelniisutatud! Esmasel kokkupuutel e-vedelikuga oodake vähemalt viis minutit, et küttekehasse imenduks piisavas koguses e-vedelikku!

Saadaval:
SKYsmoke Alpha Evolution - SS 0,5 ohm
SKYsmoke Alpha - DBVC Duaal küttekeha 0,5 ohm
Legend, GT M/L - BVC 0,8 ohm
Legend, GT M/L - BDC Dual 1,5 ohm

Legend, GT M/L - BDC Dual 1,8 ohm

Vali küttekeha
Hind 4.99
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht
×