0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Milliseid e-vedelike maitseid sooviksid inglased proovida?

E-vedelikud, mida sooviksid inglased proovida, on üsna eriliste maitsetega. „VIP Electronic Cigarettes“ viis läbi küsitluse, et teada saada, milliseid e-vedelike maitseid inglased proovida sooviksid. Tulemused olid üsna üllatavad ning piirkonniti üsna erinevad.

UK’s on e-sigareti kasutajate arv tõusnud meeletult kiiresti ja selline tõus on tõstnud esile vajaduse uute maitsete järele peale tubaka, mentooli, marjade, puuviljade ja muu taolise. Seega otsustas e-sigareti firma VIP viia läbi küsitluse, et välja uurida, milliseid maitseid inglased tahaks.

Küsitluses osales 1000 inimest üle kogu UK ning üllataval kombel soovis 15.6% neist proovida e-vedelikku ahjuprae maitsega, mis koosneb enamasti lihast, kartulist ning juurviljadest. Samuti sooviksid inglased proovida õunapuru, šokolaadi „brownie“ ning juustukrõpsude maitselisi e-vedelikke.

Toome ka välja kõige populaarsemad e-vedelike maitse eelistused piirkonniti:

-Glasgow: hommiku tee
-Belfast: Prosecco (vahuvein)
-Manchester: peekon
-Sheffield: küüslauguleib
-Newcastle: ’’fish and chips’’ (paneeritud kala koos kartulilaastudega)
-Leeds: dieet Cola
-Norwich: kana nuggetid
-London: ’’mango chutney’’ (mangol baseeruv püree, kuhu on lisatud ka mitmeid juurvilju ning maitseaineid)

Nooremad inimesed eelistasid maitseid nagu mandli piim, küüslaugu, prosecco ning ’’mango chutney’’. Vanema generatsiooni esindajad eelistasid pigem traditsioonilisi maitseid nagu õunapuru, ’’fish and chips’’ ning hommiku tee.

Meeste lemmikuteks olid soolasemad maitsed nagu röstitud õhtusöök ning juustukrõpsud. Naised eelistasid veidike magusamaid e-vedelike maitseid nagu õunapuru ning šokolaadi brownie.

Dominic Smithi, kes on VIP e-kommertsi osakonna juhataja, sõnul soovis VIP teada, milliseid maitseid sooviksid e-sigareti kasutajad tulevikus näha. Tema sõnul on samuti huvitav, et tänapäeval populaarsed toidud nagu matcha (5%), avokaado (4%) ning kombucha (1,2%) e-vedelikena inimesi eriti ei huvita.

Samas märgib Smith, et tänapäeval populaarsed ’’rämpstoidud’’ nagu kana nuggetid, küüslauguleivad ning juustukrõpsud olid kõik kümne esihulgas.

×