0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Kontakt


Nicorex Baltic OÜ

Aadress Valge 13, Tallinn, 11415 Harjumaa
E-mail info@nicorex.ee
Telefon (+372) 60 98 505
Reg. nr 11246738
KMKR EE101602462
Swedbank IBAN EE502200221031375062
SWIFT/BIC HABAEE2X
 
E-poe tellimused info@nicorex.eu
Klienditeenindus (+372) 56 082 471

Sven Kotke
Juhatuse liige
(+372) 55 638 191
sven@nicorex.ee
Toomas Viilo
Juhatuse liige
(+372) 50 32 369
toomas@nicorex.ee
Veiko Hein
Kaupluste juhataja (Eesti)
(+372) 53 041 447
veiko.hein@nicorex.ee
Hannes Kaasik
Kaupluste juhataja (Tallinn)
(+372) 57 888 971
hannes.kaasik@nicorex.ee

 
Angela Reimers
Kontori assistent
(+372) 60 98 505
angela@nicorex.ee
Maarika Tael
Hulgimüügijuht
(+372) 53 046 665
maarika.tael@nicorex.ee
Meelis Liiv
Laojuht
(+372) 58 555 011
orders@nicorex.ee
Diane Sirelpuu
Tootejuht

diane.sirelpuu@nicorex.ee


Marek Leinjärv

Raamatupidajamarek@nicorex.ee


Alar Oder

Turundusjuht
alar@nicorex.ee

Ettevõttest

Nicorex Baltic OÜ visiooniks on aidata inimestel tavatubakast loobuda ja muuta Eesti tubakavabaks. Meeskonnana arendame end pidevalt, et saaksime abi anda kõigile, kes meie poole pöörduvad. Kõik meie müügikonsultandid üle Eesti on saanud väga tugeva ja põhjaliku väljaõppe. Olles ka tavatubakast loobumise nõustajad, ei jäta me kedagi oma mure või probleemiga üksi.

Me ei ole arstid, kes rahvast ravib, küll aga oleme oma ala asjatundjad, et suunata inimesed vähemalt 95% vähemkahjuliku alternatiivi kasuks otsustama ja suunanäitajad Eesti tubakavabaks saamiseks.

Nicorex ja SKYsmoke on brändid, mis sündisid asjahuviliste koondatud oskusteabest ning ühendatud ideedest. Nicorex ja SKYsmoke on loodud selleks, et pakkuda kvaliteetset ning meeldivat alternatiivi ebatervislikele harjumustele. Me soovime, et inimesed saaksid tunda rõõmu tervemast ja vabamast elust ja töötame selle nimel, et veipimine oleks meeldivam ajaviide kui suitsetamine, seejuures enda ja teiste tervist kahjustamata. Soovime pakkuda tooteid, mida ka ise meelsasti kasutaksime arvestades sealjuures erinevate sihtgruppide vajadustega. Nicorexi ja SKYsmoke’i eesmärk on alati olnud eelistada kvaliteeti kvantiteedi üle nii toodetes kui ka teeninduses. See otsus on ennast ära tasunud paljude õnnelike püsiklientide näol, mis on peegeldunud ka kiires arengus.

Ettevõte alustas tegevust nime all Ecig Group OÜ 2012. aastal elektrooniliste sigarettide, täitevedelike ning tarvikute müügiga. Esimene kauplus loodi 2013. kevadel. Tänaseks on ettevõtte nimi muutunud Nicorex Baltic OÜ-ks ja täna on „Veiplandi“ ning "E-Sigaretipood" nime kandvaid esinduskauplusi loodud 19-te asukohta üle Eesti.

Oleme kõige kiiremini kasvav e-sigarettide müügiga tegelev ettevõte Eestis. Oma tegevusaja jooksul oleme tõusnud nullist turuliidriks, ettevõttes on loodud üle 50 töökoha, rajatud kauplused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Kuressaares ja Kohtla-Järvel. Tooteid turustatakse läbi oma esinduskaupluste ja ca 500 edasimüüja üle Eesti.

Koostöös tootjatehastega arendame pidevalt oma tooteid, mida turustame registreeritud Nicorex kaubamärgi all. Samuti oleme kaubamärgi Joyetech ametlik maaletooja Eestis ning Aspire eksklusiivne esindaja. Lisaks pakume järgnevaid kaubamärke: SMOK, Vaporesso, eLeaf, Liqua, Colinss, Innokin, iJoy, Sony, Folomov jt.

Nicorex Baltic omab esimese ettevõttena oma valdkonnas ISO 9001:2015 sertifikaati, lisaks on ettevõtte krediidireitinguks AAA. Ettevõte on Eesti Kaubandus Tööstuskoja ning E-sigareti müüjate ja kasutajate liidu liige.

Meie missiooniks on luua e-sigareti tarbijale mugavate, stiilsete, vastupidavate ja kasutajasõbralike toodete kättesaadavus koos kvaliteetse teenindusega ning seeläbi luua usaldusväärsed kliendisuhted. Sellest tulenevalt oleme enda jaoks seadnud järgmised tegevuspõhimõtted:

Professionaalsus
Olles oma valdkonna teerajajaks, teeme tööd efektiivselt ning pühendunult. Tunneme hästi oma tegevusala ja tooteid.

Kliendikesksus
Suhtleme avatult ja oskame kuulata, arvestada ning täita kliendi soove ning vajadusi. Meie tark ja teadlik meeskond aitab sind iga probleemi ja küsimusega. 

Usaldusväärsus
Keskendume probleemide ennetamisele, mitte tagajärgede likvideerimisele. Peame kinni kokkulepetest, nõuetest ja lubadustest.

Meeskonnatöö
Oleme lojaalsed ja kohusetundlikud ning tegutseme ühtse meeskonnana eesmärkide saavutamise nimel.

Areng
Täiendame ennast pidevalt, et laiendada oma teadmisi ja silmaringi ning seeläbi anda oma panus ettevõtte arengule.

×