0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Geekvape Tsunami 24 RDA aurusti

Geekvape Tsunami 24 RDA aurusti on edasiarendus eelmisest Tsunami 22 aurustist, mille platvorm on üks iseehitajate kesksemaid. Tsunami 24 diameeter, nagu ka nimi reedab, on eelkäijast suurem, ehk 24mm. Geekvape Tsunami 24 RDA aurustil rakendatakse Velocity stiilis ehitusplatvormi koos Kennedy stiilis õhureguleerimisega, mis on ideaalsed iseehitajast entusiastile. Samuti, on Tsunami 24 RDA aurustil eriti sügav e-vedeliku kaev. Ehitusplatvormil on väga palju ruumi suure koguse vati jaoks ning traadi kinnitamise jaoks on kasutatud kvaliteetseid SS316L kruvisid.

 

 

 

 

Vali viimistlus
Hind 39.00
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Pakendis:
1 x Tsunami 24 RDA
1 x lai Delrin huulik
1 x diagonaalne Delrin huulik
1 x roostevabast Delrin huulik
1 x 510 huuliku adapter
1 x Hollow Positive Pin
1 x Allen Key
1 x Varu kruvid ja O-rõngad

NB! Antud toode on mõeldud kogenud iseehitajale. Kogenematul esmakordsel kasutamisel võimalik oht rikkuda seadmeid, mod-e ning akusid. Soovitame antud toodet inimesele, kes on eelnevalt asjaga kursis või teinud piisava uurimustöö tagamaks oskusliku kasutamise.

Oluline: kasutades RBA, RDA ja RDTA seadmed soovitame tungivalt aurustid hoolikalt puhastada. Teisisõnu, antud toodete kasutamine eeldab eelnevaid kogemusi.

×