0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

E-sigaret on minu sõber – Minu hull plaan #3

Nüüdseks on möödunud “Hullu plaani” avalöögist juba pea poolteist kuud, mil minu igapäevaseks kaaslaseks on olnud e-sigaret.

Praegu blogi kirjutades popsin keskmise kangusega õunamaitselise vedelikuga täidetud e-sigaretti. Jätkuvalt nautimisväärne kogemus. Vahepealne kirsihullus tüütas mind hetkeks ära, mistõttu tarbin praegusel perioodil õuna ja maasikat kordamööda. Küll see kirsiisu varsti tagasi tuleb.

Imelik on see, et hommikupoolikutel jääb keskmise kangusega e-vedelik veidi kangeks, päeva teises pooles aga tahaks veelgi kangemat. Kõige kangem sobib aga ainult koos mõõduka alkoholiga. Sellisele vastuolule leidsin kiire lahenduse – hakkasin erinevaid kangusi omavahel segama. Hommikuti täitub mu e-sigaret lahja ja keskmise kangusega e-vedeliku seguga ning õhtupoolikutel sisaldab mu e-sigaret keskmise ja kange e-vedeliku kooslust. Toimib.

Tervis tuleb. Esimesed 3-4 nädalat toimus mu kehas kopsude puhastumine. Kulgesin läbi nende nädalate pidevate köhatuste saatel. Nüüdseks on see järgi andnud. Kolleegid kahtlustavad mind raseduses, kuna kommenteerin alatasa erinevaid lõhnu, mis mu ninna tungivad. Viimastel päevadel olen veidi targem olnud – jätan enesele teadmiseks, kui mingi õrnem ebatavaline lõhnapilv mind üllatab. Vist olen juba normaalse lõhnatajuga harjuma hakanud. Mis puudutab maitsmismeeli, siis selles vallas olen peaaegu gurmaaniks hakkamas, kuna avastan ja katsetan pidevalt erinevate toiduainete puhtaid maitseid ning nende kooslusi. Lisaks heale söögile, olen hakanud ka kohvieksperdiks – käivitasin kodus projekti “parim hommikukohv”, mille raames on plaanis välja selgitada sobivaim hommikune turgutaja. Kohvil ja kohvil on ikka vahe küll, rääkimata võist – kas võib tõesti nii olla, et erinevad võid maitsevad totaalselt isemoodi. Viimaste nädalate praktika näitab, et võib küll. Ahjaa, nätsu ostan ka märgatavalt harvemini, kuna seda pole lihtsalt vaja. Uskumatu, et varem valdas mind vaata et paanikahoog, kui nätsupakk tühjaks saada ähvardas ja parasjagu poodi läheduses polnud.

Viimastel nädalatel on päris palju mööda Eestimaad ringi seigeldud. No suvel teisiti ei saagi. Igal vabamal hetkel otsin võimalust, et linnast välja saada. Seetõttu on autorattad omajagu kilomeetreid mõõta saanud. Ja ohh, kui mõnus kaaslane e-sigaret sellistel puhkudel on. Jaanipäeval sattusin Saaremaale. Küll on ikka kena koht. Karujärve ääres tõmbas üks armas paarike Nicorexi. Mind tabas mõnus äratundmisrõõm. Tervitaks neid siinkohal :) Mitte, et ma ei oleks mujal Nicorexi tõmbajaid kohanud, aga see vaikne kauge kohake üllatas mind soojalt.

Hiljuti sain ühelt tuttavalt meesterahvalt ebatavalise komplimendi. Veetsime väikese seltskonnaga grilliõhtut, kui äkki see noormees uuris mu käest, et kas ma suitsetasin varem. Loomulikult pidin jaatavalt vastama. Sellepeale vastas ta mõtlikult: “Ma siin mõtlesin, et on ikka kole vaadata küll suitsetavat naist, aga sinu e-sigaret millegipärast ei häiri vaatepilti üldse!” Tänasin teda selle veidralt toreda komplimendi eest.

Nicorex_e-sigaret_e-vedelik

×