0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

SKYsmoke e-poe kasutustingimused & pretensioonide esitamine

1. Kasutustingimused

Käesolevad tingimused on Teile abiks ja juhendiks SKYsmoke e-poe vahendusel toodete ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad SKYsmoke e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Selleks, et e-poest ostmine sujuks tõrgeteta, on vajalik, et tutvuksite enne ostu sooritamist SKYsmoke e-poe kasutustingimustega.

1. Üldine

1.1  Nicorex Baltic OÜ on teenuse osutaja, kelle poolt loodud e-poe www.skysmoke.eu vahendusel toimub toodete müük teenuse kasutajale.  
1.2  Klient on teenuse kasutaja, kes vormistab www.skysmoke.eu e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed.
1.3  Nicorex Baltic OÜ-l on õigus ühepoolselt muuta kasutustingimusi ning teha mistahes ajal pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest kirjalikult teenuse kasutajale.

2. Teenuse kasutaja
2.1 Teenuse kasutajaks võib olla:

1) füüsiline isik, kes on vähemalt 18-aastane; 
2) juriidiline isik 

2.2  Teenuse kasutaja kinnitab, et ta on vähemalt 18-aastane füüsiline isik.
2.2.1 Eeltoodust tulenevalt on Nicorex Baltic OÜ-l mõistlik eeldada, et teenuse kasutaja on vähemalt 18-aastane.
2.3 Nicorex Baltic OÜ-l on õigus keelduda müügilepingu sõlmimisest, kui talle saab teatavaks, et teenuse kasutaja on alla 18-aastane füüsiline isik.
2.4 Teenuse kasutaja kinnitab, et ta on enne ostu-müügitehingu teostamist SKYsmoke e-poe kasutustingimustega tutvunud ning nõustub ja kohustub neid täitma.

3. Hinnad
3.1 Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
3.2 Nicorex Baltic OÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.

4. Tooted
4.1 E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule või tehniliste probleemide tõttu e-poe programmides.
4.2 Kui toode puudub laost või on ilmne, et tegelik tarneaeg on pikem kui tootelehel toodud või tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja Teiega ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või toote eest makstud raha tagastatakse. Teile tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
4.3 Tooteinfot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud.

5. Ostu sooritamine
5.1 SKYsmoke e-poest ostmisel toimige järgnevalt:

1) Valige välja soovitud tooted ning sisestage tellimuse täitmiseks vajalikud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, e-posti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks);
2) Valige sobiv kauba kohaletoimetamise viis;
3) Peale tellimuse vormistamist saadame Teie e-mailile tellimuse kinnituse;
4) Tasuge toodete eest internetipanga pangalingi või krediitkaardiga PayPal vahendusel või ülekandega. Tasudes ülekandega, võtke aluseks tellimuse kinnitusel olevad andmed;
5) Väljastame Teile kauba pärast Teie poolt e-poe kaudu tellimuse esitamist ning selle eest tasumist.

6. Kohaletoimetamise tingimused
6.1 Palume Teil jälgida tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Nicorex Baltic OÜ ja
kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
6.2 Kaubad toimetatakse Teieni Eesti Vabariigi piires Itella SmartPOST, Itella SmartKULLER või Omniva vahendusel.
6.3 Väljaspoole Eesti Vabariiki tellimusi välja ei saadeta.
6.4 Kui olete valinud tarneviisiks pakiutomaadi (Itella SmartPOST või Omniva) teenuse, siis kauba saabumisel sihtkohta teavitatakse Teid SMS-i teel.
6.5 Kõik laos olevad tooted tarnitakse üle Eesti 1-3 tööpäeva jooksul.

7. Lepingust taganemine
7.1 Kui Te soovite tellimuse esitamise järgselt ja enne Nicorex Baltic OÜ poolset täitmist lepingust taganeda, siis teatage sellest võimalikult kiiresti kirjalikult e-posti aadressile info@nicorex.ee või helistage klienditoe telefonil +372 609 8505. Märkige e-maili tellimuse number, millest soovite taganeda ning lisage enda kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

7.2 Kui taganemisavaldus jõuab meieni peale lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt e-poe kasutustingimuste 8. peatükile „Tagastusõigus“.
7.3 Kanname Teile tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.
7.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Nicorex Baltic OÜ-le.

8. Tagastusõigus
8.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus kauba kätte saamisest.
8.2 Kauba tagastamise korral toimige järgnevalt:

1) Toote tagastamiseks tuleb esitada vastavasisuline kiri e-mailile info@nicorex.ee.
2) Lepingust taganemisel tuleb Teil ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.
3) Veenduge, et tagastatav toode oleks täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata, tagastamisel tuleb lisada tootele originaalarve.

8.3 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Kasutuslepingu 8.2 punktis toodud tingimustele, siis raha teenuse kasutajale ei tagastata ning tagastatud toode jääb teenuse osutaja juurde hoiule. Hoiustatud kaupade tagastamisega seotud kulud katab teenuse kasutaja.
8.4 Tagastamisel kantakse Teile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest, tagastamisele ei kuulu postikulu, välja arvatud juhul, kui kaup ei vasta tellimusele.
8.5 Tellimusele mittevastavad kaubad on õigus ümber vahetada 14 päeva jooksul.
8.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Nicorex Baltic OÜ-le.

9. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
9.1 Nicorex Baltic OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.
9.2 Nicorex Baltic OÜ ei vastuta:

1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;
3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

9.3 Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.
9.4 Müügigarantii ei laiene aurustile. Aurusti on kuluosa, mille kasutamise kohta saate täpsemalt lugeda SIIT
9.5 Aku garanii on 6 kuud või 300 laadimiskorda.
9.6 Ostetud toote garantii kehtivust tõendavaks dokumendiks on müügiarve ja/või ostutšekk.

10. Isikuandmed ja nende töötlemine

10.1 Kõiki e-poe ja jaekaupluse külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
10.2 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel ning jaekaupluses püsikliendiks registreerumisel.
10.3 Isikuandmeteks on ees- ja perekonnanimi, sünnikuupäev, telefoni number, isikukood, e-posti aadress, elukoha aadress, IP aadress.
10.4 Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvalist andmesidet ning turvasüsteeme. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab Teie isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.Teenuse osutaja sisestatud kaardi andmeid ei näe. Tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Pankade Kaardikeskuse AS turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.
10.5 Isikuandmeid, mis on vajalikud Teile kauba vahendamiseks edastakse Teie poolt valitud kulleriteenust osutavale ettevõttele.
10.6 Nicorex Baltic OÜ majandustarkvara ja e-poe andmebaasis salvestub Teenuse kasutaja ostuajalugu, mida kasutatakse garantiijuhtumite korral.
10.7 Nicorex Baltic OÜ kohustub mitte edastama isikuandmeid kõrvalistele isikutele, v.a:
10.7.1 e-kirjade edastusteenuse pakkuja, juhtudel kui Nicorex Baltic OÜ edastab Teenuse kasutajale informatiivseid uudiseid;
10.7.2 veebikeskkonna arendajale osas, milles see on vajalik selle tõrgeteta toimimise tagamiseks.
10.8 Teil on õigus kontrollida Teid ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta, paluda kõrvaldada, piirata nende töötlemist ning nõuda nende ülekandmist.
10.9 Teenuse kasutaja annab Nicorex Baltic OÜ-le nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse; info makse mittelaekumise kohta; postipaki jälgimiskoodi.
10.10 Teenuse kasutaja isikuandmeid säilitatakse tähtajatult kuni nõusoleku tagasivõtmiseni Teenuse kasutaja poolt.
10.11 Kui Teenuse kasutaja on avaldanud soovi saada uudiskirju, on Teenuse kasutajal alati õigus nendest loobuda, vajutades iga e-kirja juures näidatud vastavale lingile või saates vastavasisulise teavituse Nicorex Baltic OÜ e-posti aadressile info@nicorex.ee

2. Pretensioonide esitamise tingimused

Pretensiooni esitamise tingimused Tarbijal on õigus pretensiooni esitada kauba või osutatud teenuse kohta, kui see ei vasta lepingutingimustele, kahe (2) aasta jooksul alates ostu kuupäevast.

Pretensiooni esitajal peab olema ostetud toote või teenuse kohta ostu tõendav dokument (tšekk, kviitung või arve), mille alusel ostja tõestab ostu sooritamise kuupäeva. Tarbija peab teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest kauplejale kahe kuu jooksul pärast seda, kui ta sai mittevastavusest teada.

Lepingutingimustele mittevastavuse tuvastab kas tootja või kaupleja. Lepingutingimustele mittevastava toote tagastamisel kauplejale tuleb tagastada ostetud kauba kõik osad.

Kui kauba või teenuse ostmisest, mille kohta tarbija on esitanud lepingutingimustele mittevastavusest pretensiooni, on möödunud kuni kuus (6) kuud, kohustub Kaupleja tõestama lepingutingimustele mittevastavuse olemasolu. Pärast 6 kuu möödumist on aga tarbija kohustatud tõendama, et varjatud puudus või muu lepingutingimustele mittevastavus oli olemas juba kauba või teenuse ostmisel. Kaupleja ei vastuta müüdud asjal esinevate puuduste eest, millest ostja oli lepingu sõlmimisel teadlik või puuduste eest, mis on tingitud ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (võlaõigusseaduse § 218 lg 2, § 218 lg 4, § 220 lg 1 ja § 222 lg 1, § 641 lg 1, § 642 lg 2, § 644 lg 1, § 646 lg 1, § 647).

Kõik pretensioonid lahendatakse vastavuses Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele.

Sobiva lahenduse mitteleidmisel on tarbijal alati õigus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (Rahukohtu tn 2 Tallinn 10103, telefon 6201700, info@tarbijakaitseamet.ee ).

Nicorex Baltic OÜ soovib Teile turvalist ostlemist SKYsmoke e-poes!

×