0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

SKYsmoke DUO – keskkonnasäästlikum ühekordne e-sigaret

Viimastel aastatel on üha enam veipijaid hakanud otsima alternatiivi klassikalisele täidetavale e‑sigaretile. Proovides leida lihtsamat kaasaskantavat seadet, mis kestaks kauem kui tavaline ühekordne e-sigaret, oleme loonud uue toote – DUO e-sigareti, mis on keskkonnasäästlikum, täpselt sama maitsega kui SkySmoke ja 10 € odavam.

 

DUO-e-sigaret-Fillz-vedelik
 

Lihtne ja murevaba veipimine DUO-ga

DUO komplektiga on veipimine võimalikult lihtne ja murevaba ning pakub samal ajal suurepärast maitset. DUO puhul saab õhuvoolu reguleerida ja mahvitõmmet endale sobivaks kohandada. Sobib põhiseadmeks pigem vähesele kasutajale või inimesele, kes tõmbab nikotiinisoolaga vedelikku. Tugeva suitsetaja jaoks on ta hea kõrvalmasin, mis on kompaktne, töökindel ja hea maitseedastusega. Komplektis sisaldub ka 10 ml vedelik, mis on täpselt sama maitsega nagu SkySmoke’i ühekordses veibis. Sama maitset võib panna ka teistesse tavalistesse e-sigarettidesse, mis aitab samuti raha kokku hoida ja veelgi vähem jäätmeid tekitada. 

 

DUO-ga 5 korda vähem jäätmeid

See ei ole klassikaline täidetav e‑sigaret, sest kapsel ega küttekeha ei ole seadmest eemaldatav. DUO on hõlpsalt täidetava kapsli ja laetava akuga ühekordne e-sigaret, mida saab täita viis korda 2 ml kaupa. Kui küttekeha seadme sees saab läbi, tuleb seade visata e-sigarettide kogumiskasti. Seega säästad keskkonda, kuna tekib 5x vähem jäätmeid, sest viie aku asemel viskad ära ühe.

 

Kui palju säästad DUO-komplektiga?

Kui ostad DUO-komplekti, on kulu sinu rahakotile 10 € väiksem, kui ostaksid eraldi viis ühekordset e-sigaretti: kulu kokku 34.95 € vs. DUO + vedelik 24.50 € ehk kokku hinnavõit 10 €.

 

skysmoke-vs-duo-hind

 

 
  • Väiksem kulu rahakotile
  • Väiksem hulk jäätmeid
  • Reguleeritav õhuvool
  • 5x täidetav seade

 

Seega kui tarbid ühekordset e-sigaretti ühes kuus näiteks 15 tk, on kulu kokku 103.50 €. Kui lähed üle DUO-komplektile (e-sigaret + vedelik), on kulu 73.50 € ehk säästad 30 € kuus.

 

DUO e-sigaret on keskkonnasõbralikum kui tavaline ühekordne veip, kuna seda saab täita mitu korda ja nii tekib 5x vähem jäätmeid. SkySmoke Fillz e-vedelik sobib kasutamiseks ka teistes täidetavates e‑sigarettides. Hetkel on valikus maitsed mentool ja jäine tubakas

 

Soovid teada rohkem? Külasta meie esindusi ja tutvu laia tubaka alternatiivide valikuga kohapeal.

 

Spetsifikatsioonid

Kapsli suurus 2 ml

Aku 650 mAh

 

×