0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Baasvedelik 100% VG, 100ml

Nicorexi nikotiinita baasvedelik on vahend iseehitajast veipijale, kes soovib enda maitse ja äranägemise järgi e-vedelikke segada.

 

 

Osta lisaks juurde:
Hind 49.70
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Puhas taimne glütseriin võimaldab luua sobiva VG ja PG suhte ning vajadusel nikotiini lisades võimalik luua enesele sobiv kanguse aste. Lõpetuseks lisades enda äranägemise järgi maitsestajat on sinu eelistustele vastav e-vedelik valmis veipimiseks.

Ei sisalda nikotiini
Koostis: taimne glütseriin 100%

NB! Sobib vaid RDA, RTA, RBA ja sub-ohm aurustitesse. Ei sobi tavakasutajate e-sigarettides kasutamiseks!

HOIATUS! Antud toode on mõeldud ainult edasijõudnud iseehitajale. Ei sobi inimesele, kellel puduvad eelnevad kogemused. Kogenematul kasutamisel võimalikud ebameeldivad kogemused. Juhul, kui oled võtnud nõuks antud toote tellida, siis eeldame, et oled uurindu täpselt, kuidas antud toodet kasutada.

NB! Täitmisel pudelit pigistades suruge selle ots tugevalt täitepudeli sisse. Kuna vedelik on paks, siis muidu võib intensiivselt pigistatdes surve lüüa pudeli korgi ära.

E-vedeliku valmistamisel lisa pudelisse kõigepealt maitsestaja (kogus üldjuhul protsentuaalselt pakendil märgitud), seejärel lisa nikotiin, vaata tabelist kui palju pead seda lisama, et endale sobiv kangus saada (kui sa ei plaani nikotiiniga e-vedelikku valmistada siis jäta see samm vahele). Viimasena lisa baasvedelik, sellega ongi e-vedelik segatud. Nüüd tuleks e-vedelikku korralikult loksutada ning võimalusel natukeseks seisma jätta (seistes läheb maitse üldjuhul paremaks).

×