0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Aurusti pika eluea saladused

Selleks, et e-suitsetamine laitmatult sujuks, on hea teada seadme lihtsamaid tööpõhimõtteid. E-sigaret koosneb aurustist (ehk atomiseerija) ja akust. Aku tööülesanne on lihtne – see peab sisaldama piisavalt voolu, et atomiseerija küttekeha tööle panna. Aurusti on e-sigareti osa, mille töö tulemusena hakkab e-vedelik aurama, mis omakorda võimaldab imiteerida tavasuitsetamist.

Aurusti esmakordne täitmine e-vedelikuga ehk uue aurusti kasutuselevõtmine:

Atomiseerija täitmisel e-vedelikuga tuleks esmalt jälgida, et vedelik ei satuks aurusti keskel olevasse õhukanalisse (näeb välja nagu peenike toru), vastasel korral tuleb atomiseerijat puhastada. E-vedeliku kogus aurustis ei tohiks olla kõrgem, kui 1mm silikooni alumisest servast. Esmakordsel täitmisel tuleb veenduda, et aurustis olevad nöörid, mis kannavad vedelikku küttekehani, oleks täielikult vedelikust läbi imbunud. E-sigareti kallutamine tagurpidi tagab vedeliku imendumise nööridesse. Juhul, kui nöörid pole täielikult läbi imbunud, võib e-suitsetamisel tekkida kõrbemaitse. Selleks, et eelnimetatud olukorda vältida, tuleks enne e-sigareti esmakordset kasutamist lasta vedelikul nööridesse imbuda umbes 1min.

Tõmbamine:

Iga kord, enne e-sigareti tõmbamist, tuleks e-sigaret hetkeks kallutada tagurpidi, et e-vedelik jõuaks küttekehani, mis asub silikooni all (atomiseerija ülemises osas).

Järgmised täitmised:

Aurusti täielikult e-vedelikust tühjaks tõmbamise korral muutub vedeliku värv atomiseerijas tumedamaks ning e-suitsetamisel kaasneb kõrvalmaitse. Aurustit tuleb täita hetkel, mil sinna on jäänud vähemalt 1/3 vedelikku (veidi alla poole).

Aurusti puhastamine:

Juhul, kui e-sigareti tõmbamisel esineb takistusi (näiteks tuleb aur tavapärasemast raskemini läbi), tuleks seda puhastada. Selleks tuleb keerata atomiseerija aku küljest lahti ning puhuda kõvasti huulikust sisse. Atomiseerija alumisse avasse tuleks asetada salvrätt, mis imab õhukanalisse sattunud vedeliku endasse. Seejärel tuleb salvrätiga kuivatada ka aku ots.

Aurusti eluiga:

Atomiseerija on kuluosa. Parima e-suitsetamise kogemuse saamiseks soovitame ühe atomiseerijaga tõmmata 30-50ml vedelikku. Peale eenimetatud vedeliku koguse läbitöötamist hakkab e-vedelik aurustis tumenema ning maitsepuhtus väheneb.

Selleks, et e-suitsetamine oleks nautimisväärne kogemus, soovitame järgida ülaltoodud näpunäiteid. Nicorex meeskond soovib kõigile meeldivaid e-elamusi!

e-vedelik_aurusti_atomiseerija

×