0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

7 e-sigarettidega tehtavat viga, mida annab kergelt vältida

Me kõik teeme vigu, kuid e-sigarettide kasutamisega seotud vigu annab tihti üsna väikese vaevaga vältida. Seda tehes säästad nii raha kui ka oma närve. Millised on need 7 viga ning kuidas neid lihtsalt vältida?

1. Küsi nõu

See tähendab seda, et Sa ei küsi nõu, kui endale e-sigareti soetad. See punkt puudutab eriti algajaid, kes ühel või teisel põhjusel abi ei küsi. Kui e-sigarettide algusaegadel oli kõik üsna lihtne, siis nüüdseks on tohutute valikuvariantide tõttu asi pisut keerulisem. Võib jääda mulje nagu oleks sellest kõigest aru saamiseks vaja inseneri haridust. Et leiaksid just endale sobiva seadme, siis küsi kindlasti nõu asjatundjatelt, vastasel juhul võid saada endale mittesobiva seadme ning halvimal juhul tagasi suitsetamise küüsi sattuda. Sinu küsimustele vastavad meelsasti Veiplandi jaepoodide konsultandid!

2. Ära mine liialt tehniliseks liiga kiiresti

Sa ostad endale e-sigareti, Sulle meeldib see ning see töötab. Sa näed töökaaslast kelle e-sigaret on suurem, parem, säravam ning Sa tahad endale samasugust. Kuid see seade võib lisaks Sinu lemmik e-vedeliku aurustamisele täita veel mitmeid, kohati keerukaid funktsioone. On oluline aru saada, kuidas seadmed töötavad, et kasutamine oleks turvaline. Kui tahad kindlalt võimsamat seadet ning ise võibolla e-sigarettidega seonduvast palju ei tea, siis küsi kindlasti abi Veiplandi jaepoodide konsultantidelt!

3. ’’Dry-Hits’’ ehk kuivad tõmbed

Miks see juhtub? Küttekehad lähevad kuivaks, kui vatid on ebasobilikud või ei jõua e-vedelik piisaval määral küttekehani. See põletab Su küttekeha ning maitseb kohutavalt. Tea alati oma coili oome ning vattide vahemikku. Küttekeha vahetades ära unusta selle sisse natuke e-vedelikku tilgutada ning paar minutit oodata. Vahest võib tegu olla nii-öelda praak küttekehaga, kui uus coil kohe kuidagi ei tööta, siis vaheta see lihtsalt uue vastu.

4. Vale e-vedelik

Liiga vähe nikotiini ja Sulle ei meeldi see või liiga palju, tulemus on sama. Vale PG/VG segu ning jällegi ei pruugi see Sulle meeldida. Vaata üle meie VG/PG artikkel, et ennast täpsemalt asjaga kurssi viia. Kui alustad veipimist, kasuta kõrgema nikotiini sisaldusega e-vedelikke, kuna veipides toimub nikotiini omastamine veidike aeglasemalt kui sigarettidega.

5. Vale laadija

Vale laadijaga e-sigaretti laadides võib juhtuda mitmeid õnnetusi! On mitmeid teateid plahvatavatest akudest, milles on tihti süüdlaseks kehva kvaliteediga või ebasobiv laadija. Kasuta alati seadmega kaasa tulnud laadijat ning loe juhendist, kuidas antud seadet laadida tohib. Samuti lülita oma seade välja kui seda taskus või kotis hoiad. Rohkem infot antud teemal leiad siit.

6. Kehva kvaliteediga tooted

See muudab Sinu kogemuse e-sigarettidega väga ebameeldivaks. Halva kvaliteediga tooted lähevad kergelt katki, toodavad kehva maitset ning vähest auru. Tasub investeerida kvaliteetsetesse toodetesse, kuna pikas perspektiivis tuleb see kindlasti odavam välja. Samuti saad Sa kvaliteetset e-sigaretti kasutades hoopis teise kogemuse. Samuti võid selle ilmselt hiljem maha müüa, kui uue seadme ostmiseks läheb.

7. Valesti tõmbamine

Esimesed mahvid võivad kogenematutele jätta e-sigarettidest väga vale mulje. Kuna sigarettide suitsetamine on kardinaalselt erinev e-sigareti tõmbamisest, siis tasub teada, kuidas õigesti tõmmata. On olemas otse kopsu tõmbamiseks mõeldud seadmeid ning suust kopsu tõmbamiseks mõeldud e-sigaretid. Kui ise ei tea kummaga on tegu, siis küsi kindlasti seadme omanikult või konsultandilt, kuidas korrektselt tõmmata. Nii väldid ebameeldivat kogemust ning kes teab, äkki on sul endalgi varsti e-sigaret taskus!

×