0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

10 huvitavat e-sigarettide teemalist Instagrami kasutajat

Veiperite kommuun on üsna arvukas ning täieneb pidevalt. Sellest ei ole jäänud puutumata ka Instagram, aina rohkem võid leida sealt pilte ja videosid parimatest seadmetest ning vedelikest. Muidugi on seal esindatud ka kõikvõimalikud trikid, mida erinevad asjahuvilised aastate jooksul on õppinud. Kui soovid ka ennast kursis hoida veipimismaailmas toimuvaga, siis on instagram sellejaoks hea võimalus. Järgnevalt toome ära 10 kõige populaarsemat veipimisteemalist instagrami kasutajat, kust võid leida kõikvõimalikke lahedaid pilte ning videosid e-sigarettide kohta.

1. Kylee vapes

Koos 149 tuhande jälgijaga on see koht, kust leiad palju erinevaid materjale veipimise kohta. Näib, nagu teaks selle kasutaja looja veipimisest enam vähem kõike, ning tal on selle tõestuseks terve hunnik erinevaid pilte ning videosid.

2. Vape Tricks

See pole ainult ühe konkreetse inimese kasutaja, nagu nimest võib juba aimata. Tegemist on terve veiperite kommuuniga, kes agaralt erinevaid trikke demonstreerivad. Koos 456 tuhande jälgijaga on see kasutaja, mida asjahuvilistel kindlasti jälgida tasuks.

3. White Rhino Honeys

White Rhino Honeyl on ainult üks kriteerium, milleks on postitada pilte veipivatest naistest. See on 1600 jälgijaga kasutaja, mis pakub meestele kindlasti silmarõõmu ja miks mitte ka naistele.

4. Just Peachy

Just Peachy ehk Hannah lisab oma Instagrami kasutajale palju huvitavaid pilte ning videosid kus näitab nii erinevaid e-sigarette kui ka huvitavaid trikke. Samuti sponsoreerivad teda mitmed e-sigarettide tootjad, nii et leiad sellelt kasutajalt alati midagi huvitavat.

5. Bathug Kiddo

Sellelt Instagrami kasutajalt leiad pilte ning videosid nii trikkidest kui ka erinevatest e-sigarettidega seotud toodetest. Tema hea huumorisoon teeb jälgimise veelgi põnevamaks.

6. Vape Traveling

Vape Traveling on kindlasti üks Instagrami kasutaja, mida iga asjahuviline võiks jälgida. Sealt leiad pilte veipimisest idüllilistes kohtades üle kogu maailma. Näidetena võib tuua Itaalia, Jaapani, Indoneesia, Serbia jne.

7. VSRS Japan Trick Factory

Nagu nimigi ütleb, on tegemist Jaapanis baseeruva trikitajate tiimiga. Ennast iseloomustavad nad kui parimat veipimistrikkide meeskonda ja on kerge näha miks. Nende Instagramist leiad laia variatsiooni erinevaid trikke, mida on kindlasti huvitav jälgida.

8. Vape Porn

Vape Porn on tõenäoliselt kõige tuntum veipimisalane Instagrami kasutaja, mis väidab ennast olevat esimene veipimisele pühendatud IG kasutaja. Koos märkimisväärse 620 tuhande jälgijaga leiab sealt nii trikke, erinevaid e-sigarette ning ka paljude kasutajate pilte kes ennast vastavalt ära on täginud. Seda kasutajat jälgides oled sa alati kursis viimaste trendidega, mis veipereid hetkel hullutavad.

9. Inked Vapers

Inked Vapers teeb täpselt seda, millele ka kasutaja nimi vihjab. Nimelt leiab seal pilte tätoveeritud veiperitest. Kui tätoveeringud ning veipimine on sulle mõlemad hingelähedased, siis on see üks Instagrami kasutaja, mida oleks sul huvitav jälgida.

10. Noniquennisa

Viimasena selles listis on Noniquennisa, kes on ennast kuulutanud veipimise sõltlaseks. Ta jagab erinevaid nippe ning teeb ka trikke. Samuti leiab erinevatest toodetest arvustusi.

Need kümme kasutajat hõlmavad endas mitmeid aspekte veipimisest ning neid jälgides saad sa alati kõige viimaste uudistega veipimise kohta kursis olla. Samuti võid pilgu peale visata Nicorexi instagrami kasutajale, kust leiad tihti vahvaid pilte e-sigarettide kohta.

×